Žehlení prádla pro domácnosti

Také Vás trápí představa nikdy nekončící hromady prádla? Raději byste Váš čas strávili se svými dětmi, přáteli či relaxováním namísto dlouhých večerů u žehlícího prkna? Nezoufejte! Přinášíme Vám nabídku, díky které budete moci Váš čas věnovat příjemnějším činnostem a žehlení prádla necháte na nás.

Žehlení nechte na nás

Naše společnost Vám nabízí unikátní možnost řešení nepříjemné situace v podobě spousty nevyžehleného prádla. Ať už se jedná o hrubé pracovní oděvy či jemné business košile, vše žehlíme šetrně a s maximální precizností.

Jsme ideálním řešením pro samostatně žijící matky, otce, časově vytížené rodiny, stejně tak pro hotely či masážní salony.

Vaše prádlo ani nemusíte nikam odnášet! Stačí se s námi jednoduše domluvit na přesném času, kdy náš kurýr prádlo vyzvedne a zbytek nechat na nás. Při předání dostanete zakázkový list s podmínkami a seznamem prádla.

Jaký je postup?

1. Kontaktujete operátora na telefonním čísle 607 377 322 či pomocí kontaktního formuláře.

2. Domluvíte se na času, kdy si pro prádlo přijede náš kurýr.

3. V domluvený čas přijedeme, převezmeme si prádlo (do ruky dostanete zakázkový list s údaji, jaké prádlo a v jakém počtu jste nám předali). Žádné platby předem!

4. Domluvíme se na čase, kdy prádlo druhý den přivezeme.

5. V domluvený čas  Vám kurýr přiveze vyžehlené a složené prádlo.

6. Spokojeně a s úsměvem platíte a my se těšíme na další setkání.

Jaké máte záruky?

U nás nic neplatíte předem!

Špatné reference se šíří mnohem rychleji než ty dobré. Proto je u nás kvalita a preciznost na prvním místě. Jsme si vědomi důležitosti správně vyžehleného oblečení a tak se u nás setkáte jen s tou nejvyšší kvalitou. Naše služby se ihned od svého počátku setkaly s velikými ohlasy a tato skutečnost nás jen utvrzuje v tvrzení, že čas by se měl strávit na mnohem důležitější činnosti než je žehlení prádla.

Pojištění?

Ano, jsme pojištěni u pojišťovny Generalli, kde jsme pojištěni pro veškeré možné varianty selhání či poškození prádla. Pojištění máme nadstandardní, včetně možnosti ztráty při odcizení automobilu, které bude prádlo převážet.

 

Pro přímou kalkulaci žehlení prádla navštivte náš ceník.

Ceník - praní a žehlení

© Všechna práva vyhrazena vyzehlimezavas.cz - žehlení prádla Plzeň

dodavatel webových stránek Plzeň